Garanti ve İade Koşulları

Aşağıda belirtmiş olduğumuz iade şartlarına uyan tüm ürünlerinizi, kargoyu teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla göndermek koşulu ile herhangi bir ücret ödemeden değişim yapabilir veya iade edebilirsiniz. 

  1. Ürünlerinizi orijinal kutu veya ambalajı ile iade etmelisiniz.
  1. Orijinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı kargo etiketi yapıştırılmış ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.
  1. İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.iade taleplerinde mutlak suretle mail olarak yazılı olacak şekilde bildirim yapılmalıdır.  ( info@ipekcehome.com ) 
  2. Kişiye özel üretilen, son kullanma tarihi olan veya tek kullanımlık ürünler (sticker, duvar kağıtları) için iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Tek kullanımlık ürünleri, ambalajını açmadan iade edebilirsiniz.
  3. Kullanılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Teslim alınan ürün kesinlikle açılmamış ve yasal olarak tekrar satışa sunulabilir özellik taşımak zorundadır
  1. Size gelen faturayı ürünle birlikte iade etmeniz gerekir. Faturanız size ulaşmadıysa bir kopyasını firmadan talep edebilirsiniz.faturasız gönderiler kesinlikle iade alınmayacaktır

  1. Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

  1. Ürününüz bize veya tedarikçimize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

  1. İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.

 

  1. Mevzuat gereği, ürünün değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı, cayma hakkının kullanılmasına engel olmaz. Ancak ürünün değerinin azalması veya iadenin imkânsızlaşması, alıcının kusurundan kaynaklanıyorsa ürünün değerini veya değerindeki azalmayı mağazaya tazmin etmesi gerekir
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.